Податкові роз'яснення та супровід податкових перевірок

Окремі норми законодавства, особливо податкового, відрізняються своєю неконкретністю, існує ризик, що точка зору платника податків щодо того чи іншого питання може відрізнятися від точки зору представника державної фіскальної служби.

По значущим операціям для повної впевненості у тому, що претензій до платника податків у майбутньому не буде, ми рекомендуємо своїм клієнтам звернутися за роз'ясненням до державної фіскальної служби. Таке право закріплено на законодавчому рівні. Згідно законодавства, не може бути притягнутий до відповідальності платник податків, який діяв відповідно до податкової консультації (роз'ясненням), наданої у письмовій або електронній формі, зокрема на підставі того, що у майбутньому така податкова консультація була змінена або скасована.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно тим платником податків, якому надано таку консультацію. Головна проблема таких консультацій (роз'яснень) полягає у тому, що платникам податків найчастіше надають формальні відповіді з формулюванням відображати операцію згідно чинного законодавства. Для того щоб зменшити ризик отримання формальної відповіді необхідно вырно підготувати запит і ми можемо якісно надати дану послугу.

Ми готуємо запит з чітко викладеною та нормативно обгрунтованою позицією, підвищуючи тим самим ймовірність отримати правильну і повну відповідь. При складанні запиту наші фахівці використовують посилання на подібні за своїм змістом роз'яснення у нормативній базі, іноді, попередньо обговорюють дані питання з представниками ДФС на круглих столах, конференціях.

Податкові перевірки

Ми також готові надати аудиторську підтримку при проходженні замовником податкових перевірок. Фахівці нашої компанії є авторами Практичної методики успішного проходження податкових перевірок, з якою неодноразово виступали на бізнес-сніданках, семінарах і практикумах.