Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Анна Станкевич
Керівник департаменту аутсорсингу бізнес-процесів в обліку

Незважаючи на те, що аутсорсинг спочатку не був виділений, як бізнес-напрямок у нашій компанії, зараз це повноцінний департамент, який за своїми показниками може вважатися одним із основних напрямків діяльності компанії.

Відповідаючи за напрямок аутсорсингу у компанії, я бачу різні випадки, коли бізнес звертається до наших послуг. Переважно це компанії з іноземними інвестиціями, які працюють з нами у випадках, коли - внутрішня політика не дозволяє вести облік штатними співробітниками бухгалтерії (наприклад, облік оплати праці), розширення штату бухгалтерії не передбачено, а масштаби бізнесу швидко зростають, відповідальність за складання звітності компанії прийнято на глобальному рівні перекласти на аудиторів.

Компанії з українським капіталом, неприбуткові установи, частіше звертаються у випадках, коли діяльність не активна і з метою економії, їм правильніше віддати функцію ведення обліку у нашу компанію.

Враховуючи відповідальність, яку компанія бере на себе, ми індивідуально підходимо до кожного проекту. Адже це не просто фінансові ризики, це імідж всієї аудиторської компанії. Під кожен проект ми ретельно підбираємо фахівця. Ми починаємо проекти тільки у випадку, якщо ми впевнені, що він буде реалізований якісно.