Новини

{/to_list}

Підсумки бізнес-сніданку: "Адміністрування податків. Актуальні питання з практики: податок на прибуток і ПДВ"

4 квітня 2013 р.

Підсумки бізнес-сніданку: "Адміністрування податків. Актуальні питання з практики: податок на прибуток і ПДВ" 4 квітня 2013 в Києві відбувся бізнес-сніданок: "Адміністрування податків. Актуальні питання з практики: податок на прибуток і ПДВ". Організатором даного заходу виступила аудиторська компанія PSP Audit.

Бізнес-сніданок зібрав генеральних / виконавчих директорів, фінансових директорів, головних бухгалтерів, для отримання нових знань, почути практичний досвід фахівців PSP Audit та обмінятися власним досвідом у професійній сфері.

У ході заходу Наталія Салова, сертифікований аудитор, САР, керівник департаменту національного аудиту та консалтингу аудиторської компанії PSP Audit, розкрила теми щодо актуальних питань з практики: фактичні перевірки заробітної плати, застосування звичайних цін у різних ситуаціях, гарантійні заміни та нові вимоги до оформлення документів , порядок оформлення маркетингових, мерчендайзингових, рекламних послуг, питання відображення у податковому обліку бонусів.

У свою чергу, Іван Шевалгін, податковий консультант аудиторської компанії PSP Audit, розповів про особливості заповнення електронного реєстру податкових накладних, можливостях виправлення допущених помилок в реєстрі, актуальні питання щодо сплати авансових внесків з податку на прибуток, дивідендів.