Видео

К списку

Еще ближе к Европе. В Черновцах бухгалтеры переходят на международные стандарты финансовой отчетности. Комментарии Дмитрия Сушко и Станислава Подруцкого для ACC

14 мая 2018 г.

Запуск курсу вивчення МСФЗ у Чернівцях за програмою Міжнародної асоціації бухгалтерів

Дмитро Сушко, керуючий партнер аудиторської компанії PSP Audit: «В рамках імплементації європейського законодавства в українське, ми бачимо, що все більше і більше виникає потреба саме у знаннях міжнародної звітності. Ми дуже раді, що не лише Київ, а й регіони це розуміють, і зі свого боку все більше з’являється подібних програм. Це перші кроки і вони будуть дуже позитивними. В майбутньому люди, які сьогодні прийшли і вклали цю інвестицію в себе, вони від цього лише виграють.»

Станіслав Подруцький, викладач аудиторської компанії PSP Audit: «Наша компанія представляє в Україні сертифіковану англійську програму ІАВ Britain для бухгалтерів, для вивчення міжнародних стандартів фінансової звітності. З одного боку , міжнародні стандарти - не складні. Досвідчені бухгалтери зможуть їх осягнути. Проте є чимало важливих нюансів на шляху України до асоціації з ЄС. Там прийняті обов’язкові стандарти для фінансової звітності. Коли до нас прийдуть закордонні інвестиції, Вони підійматимуть економіку країни. Тому дуже важливо підготувати фінансову звітність, котра буде зрозумілою для іноземних інвесторів. От цьому ми і навчаємо, готуємо наших фінансистів.»

Джерело: інформаційне агентсво "ACC"