Публикации в СМИ

К списку

Особенности аудита финансовой отчетности, составленной по МСФО. Статья Оксаны Полищук, руководителя департамента международного аудита и консалтинга, журнал Аудитор Украины

22 сентября 2014 г.

Особенности аудита финансовой отчетности, составленной по МСФО. Статья Оксаны Полищук, руководителя департамента международного аудита и консалтинга, журнал Аудитор Украины На языке оригинала.
Питання переходу українських підприємств на Міжнародні стандарти фінансової звітності і складання першої фінансової звітності згідно Міжнародних стандартів фінансової звітності є досить актуальними на сьогоднішній день. Планування, організація та проведення аудиту такої фінансової звітності, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, проводиться відповідно до Міжнародних стандартів аудиту, що публікуються Міжнародною федерацією бухгалтерів (Iternational Federation of Accountants, IFAC) та Закону України «Про аудиторську діяльність» № 3125-XII від 22.04.1993р.

Однак, у зв’язку з тим, що в даний час в Україні ще триває процес впровадження міжнародних стандартів, який супроводжується наявністю певних проблем, відповідно існує і ряд факторів, що мають вплив на якість аудиту фінансової звітності, складеної згідно Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Повна версія статті.

За матеріалами: журнал Аудитор України