Новости

К списку

22 декабря 2020 состоялся предновогодний вебинар для постоянных клиентов

23 декабря 2020 г.

22 декабря 2020 состоялся предновогодний вебинар для постоянных клиентов

На языке оригинала.

Напередодні новорічних свят група компаній MGI PSP Audit провела передноворічний вебінар для постійних клієнтів. Це добра традиція, яку ми продовжуємо з року в рік!

Керуючий партнер, Дмитро Сушко урочисто відкрив та модерував передноворічний захід.

Керівник департаменту консалтингу, В’ячеслав Бачило розкрив три найбільш поширених питання 2020 року і очікувані тренди. Керівниця департаменту аудиту та супутніх аудиту послуг, Вікторія Мусієнко розповіла про особливості подання фінансової звітності за 2020 рік. Адвокат, керівник юридичної практики Андрій Фомічов, розкрив Топ-5 податкових спорів 2020 року. Керівниця департаменту ТЦУ, Наталія Незамедінова розповіла про акценти року з трансфертного ціноутворення. Керівниця департаменту аутсорсингу бізнес-процесів в обліку Людмила Гавриш, акцентувала увагу на змінах до порядку обчислення середньої заробітної плати. Фахівець з ведення кадрового обліку, Юлія Собко, розкрила важливе питання, щодо здійснення обов'язкових заходів для роботодавця в умовах пандемії Covid-19.

Спеціальний гість заходу: Юлія Бойко, старший бізнес-тренер компанії BogushTime, постійний експерт на ТV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності, провела майстер-клас «Ефективне планування робочого дня».

7 доповідачів та 91 зареєстрований учасник провели час з користю у теплій передноворічній атмосфері. Ми вдячні всім вам! Проведений разом час відкриває для кожного нові знання та надихає на досягнення нових висот.

З прийдешнім Різдвом Христовим та Новим Роком!