Новости

К списку

Топ-событие украинского книгоиздания 2020: возвращение «Летописи» Самойла Величко

22 октября 2020 г.

Топ-событие украинского книгоиздания 2020: возвращение «Летописи» Самойла Величко

На языке оригинала.

14 жовтня 2020 року ввійшло в історію України як день повернення «Літопису» Самійла Величка унікальним виданням за підтримки групи компаній MGI PSP Audit.

У Національному заповіднику «Гетьманська столиця» презентували оновлене видання славнозвісної праці Самійла Величка.

Книга є плодом багаторічної масштабної співпраці високопрофесійного колективу істориків, текстологів, видавців, редакторів, підприємців-меценатів, діячів культури. Група компаній MGI PSP Audit виступила меценатом видання легендарного «Літопису» Самійла Величка.

Дане унікальне видання є першим повним, достовірним виданням Літопису Самійла Величка, яке не має аналогів в українській історіографії та перевертає уявлення про історію козацької доби.

Урочиста презентація Літопису, здійснена до 300-річчя його написання й 350-річчя Самійла Величка та не випадково відбулася саме в День українського козацтва - оскільки його історії він присвячений.

Понад тисяча сторінок, майже три з половиною кілограми ваги, палітурка зі “штучної шкіри” - зовнішні характеристики фоліанту вражають. Проте основна його цінність - всередині. Це - топ-подія українського книговидання 2020 року.