Новости

К списку

Законопроект №1210. Он же Закон 466-ІХ: комментируем основные вопросы по налогообложению. Часть 2

2 июня 2020 г.

Законопроект №1210. Он же Закон 466-ІХ: комментируем основные вопросы по налогообложению. Часть 2

Колектив компанії MGI PSP AUDIT продовжує огляд змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям всім відомого проекту закону №1210. І в цій публікації ми ознайомимо зі змінами щодо ПДВ, ПДФО, податку на майно, єдиного та акцизного податків.

ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Штрафи за порушення граничного строку для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування за операціями, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість, операціями, що оподатковуються податком на додану вартість за нульовою ставкою, операціями, що не передбачають надання податкової накладної отримувачу (покупцю), а також податкової накладної, складеної відповідно до п.198.5 ст.198 ПКУ, податкової накладної, складеної відповідно до ст.199 ПКУ, податкової накладної, складеної на перевищення ціни придбання/звичайної ціни над ціною продажу, нараховані платникам податків протягом періоду з 01 січня 2017 року до 31 грудня 2019 року, та які оскаржуються в адміністративному чи судовому порядку станом на 23.05.2020р., застосовуються в розмірі 2 відсотків обсягу постачання (без податку на додану вартість), але не більше 1 020 гривень.

А штрафи, застосовані через відсутність реєстрації вищезазначених накладних та розрахунків коригування, які оскаржуються в адміністративному чи судовому порядку станом на 23.05.2020р., застосовуються в розмірі 5 відсотків обсягу постачання (без податку на додану вартість), але не більше 3 400 гривень.

Контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку здійснює перерахунок суми штрафу і надсилає (вручає) такому платнику нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР

ЄДИНИЙ ПОДАТОК

ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК

АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК

Додатково повідомляємо, що ознайомитись з нововведеннями, які пов’язані з податком на прибуток можна за посиланням.