Новости

К списку

Андрей Фомичев - адвокат, руководитель юридического департамента MGI PSP Audit в качестве спикера провел серию вебинаров по курсу "Корпоративный юрист"

17 июля 2019 г.

Андрій Фомочов - керівник юридичного департаменту аудитосрької компанії MGI PSP Audit в якості спікера провів серію вебінарів на теми «Податкові ризики при укладанні договорів» та «Державна служба України з питань праці: нові правила роботи», які організовані в рамках курсу «Корпоративний юрист».

Андрей Фомичев - адвокат, руководитель юридического департамента MGI PSP Audit в качестве спикера провел серию вебинаров по курсу "Корпоративный юрист"


Під час заходу обговорені базові положення договору, що впливають на податкові правовідносини, проаналізовано основні положення Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», окреслено основні положення ризиковості платників податків, що можуть буту враховані при укладанні господарських договорів, в тому числі і податкова оговорка та її юридичні наслідки.

Слухачі вебінару опанували теоретичні знання та набули практичні навички у складанні господарських договорів із мінімальним ризиком потрапляння під пильну увагу фіскалів.

Окрему увагу та зацікавленість отримав другий захід, де були розкритті питання та проблематика роботи Державної служби України з питань праці. Під час вебінару були детально розібрані проект положень діяльності служби та її органів, їхні права та обов’язки, виявлено ризикові моменти та способи захисту від інспекторів. Друга частина заходу була присвячена судовій практиці, що склалася в сфері порушення трудового законодавства, було виокремлено ризики встанвлення трудових відносин при неоформлених працівниках або при роботі з фізичними особами-підрпиємцями.

Організатор: Business Consulting Academy