Новости

К списку

Состоялось предновогоднее мероприятие для постоянных клиентов группы компаний PSP Audit

22 декабря 2018 г.

Состоялось предновогоднее мероприятие для постоянных клиентов группы компаний PSP Audit

На языке оригинала.

Напередодні новорічних свят група компаній PSP Audit провела свій традиційний навчально-практичний захід для постійних клієнтів!

У вступній промові керуючий партнер PSP Audit Дмитро Сушко відзначив, що 2018 рік запам'ятався цікавими проектами, новими викликами та залишиться у добрих спогадах, а 2019 рік має стати періодом закріплення, розвитку, продовження досягнутого і підкорення нових вершин!

В цьому році на заході відбувся хіт-парад найбільш обговорюваних у 2018 році питань з обліку та оподаткування, а родзинкою вечора був виступ В'ячеслава Сухомлинова - сертифікованого тренера з методології GTD (Getting Things Done), який має 16 років управлінського досвіду: від директора ресторану McDonald's до виконавчого директора Tarantino Family - холдингу з 70 ресторанами і 2,5 тисячами співробітників, який розповів про свої правила продуктивності. Гості івенту отримали корисні поради як не хвилюватися і почати виконувати справи через алгоритм від звички записувати їх, вирішувати, що з ними робити, і організувати ефективну систему нагадувань. Основний висновок від спікера: стан продуктивності - це коли ти задоволений тим, на що витрачаєш свій час.

На святковому фуршеті під келих шампанського біля ялинки звучали численні вітання організаторів та гостей заходу з наступаючим Різдвом Христовим та Новим 2019 роком! Свято починається!