Новости

К списку

16 августа 2018 состоялся бизнес-завтрак на тему: "Построение безопасной структуры бизнеса"

16 августа 2018 г.

На языке оригинала.

16 августа 2018 состоялся бизнес-завтрак на тему: "Построение безопасной структуры бизнеса" 16 серпня 2018 відбувся бізнес-сніданок на тему: "Побудова безпечної структури бізнесу". Аудиторська компанія PSP Audit спільно з адвокатською фірмою GORO legal провели закритий бізнес-сніданок для бенефіціарів і топ-менеджменту. На заході представлені актуальні кейси, надана можливість знайти корисні контакти і відповіді на питання по темі та у форматі діалогу, поділитися своїми знаннями. Бізнес-сніданок проведено у неформальній атмосфері за легким бранчем.

Місце проведення: Holiday Inn Kiev

Час: 10:00 - 12:00

16 августа 2018 состоялся бизнес-завтрак на тему: "Построение безопасной структуры бизнеса"

У якості спікера на заході виступив Дмитро Сушко - аудитор, судовий експерт, кандидат економічних наук, член Ради Аудиторської палати України, керуючий партнер міжнародної аудиторської компанії PSP Audit.

Тема доповіді: Незалежний аудитор як інструмент внутрішнього контролю: як часто і що повинен перевіряти власник щоб тримати руку на пульсі свого бізнесу?

Тези доповіді:

Економія на контролі - прямий шлях до втрати бізнесу.

Аудит це важливий інструмент управління, що дозволяє визначати ризики бізнесу і оперативно їх усувати. Аудитор є незалежним професіоналом, який оцінює підготовлену керівництвом компанії фінансову звітність на предмет відповідності поданих в ній даних фактичному стану справ. Тобто здійснює зовнішній контроль з метою захисту власників і всього суспільства (оскільки фінансова звітність в ряді випадків є публічною) від недостовірної інформації.

Така суспільно значуща роль накладає особливу відповідальність і вимагає від аудитора професійної компетентності, чесності, незалежності та об'єктивності. Власник зацікавлений в тому, щоб йому була представлена повна і правдива інформація про діяльність його компанії, на підставі якої він зможе прийняти всі необхідні рішення. Крім того, аудитор може запропонувати свої варіанти таких рішень з описом ймовірних наслідків. Тому саме власник повинен призначати аудитора і отримувати від нього звіт.

Які питання повинен висвітлити аудитор в своєму звіті для власника, а якщо наявні проблеми мали істотний вплив на фінансову звітність?

І ще одне завдання аудиту - перевірити наскільки повно і достовірно розкрита інформація в додатках і поясненнях до фінансової звітності, в т.ч .:

Таким чином, головне завдання аудитора проінформувати власника в якій мірі він може покластися на дані фінансової звітності при прийнятті рішень. А також попередити, при наявності підстав, про фактори, в т.ч. що виникли після звітної дати (31 грудня), збільшують ризик шахрайства управлінського компанії і / або стали причиною виникнення серйозних сумнівів в здатності компанії продовжувати свою діяльність і виконувати свої зобов'язання.