Мероприятия

К списку

1 октября 2015 года состоится Национальный форум по актуальным вопросам в сфере налогообложения. Среди участников - Дмитрий Сушко, управляющий партнер аудиторской компании PSP Audit

29 сентября 2015 г.

1 октября 2015 года состоится Национальный форум по актуальным вопросам в сфере налогообложения. Среди участников - Дмитрий Сушко, управляющий партнер аудиторской компании PSP Audit На языке оригинала.

1 жовтня 2015 р. у Торгово-промисловій палаті України відбудеться Національний форум з актуальних питань у сфері оподаткування. Необхідність проведення такого заходу викликана наболілими для бізнесу проблемними питаннями відносин із фіскальними органами.

Спікер заходу: Дмитро Сушко, керуючий партнер аудиторської компанії PSP Audit, член ради Палати податкових консультантів.

Тема доповіді: Податковий консультант як додаткова професія для бухгалтерів, аудиторів - перспективи розвитку професії в Україні.

План заходу передбачає дискусію щодо податкового законодавства, проблем у відносинах малого та середнього бізнесу з фіскальними органами, питань митного оподаткування, змін у податковому законодавстві тощо.

До участі у форумі залучені ключові експерти Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, представники галузевих асоціацій, Палати податкових консультантів, представники юридичних компаній тощо. Також передбачається участь в обговоренні депутатів Верховної Ради України.

Основні теми форуму - податкова реформа 2015, електронне адміністрування ПДВ, митні питання в контексті податків і зборів, зменшення податкового тиску на фонд оплати праці, проблеми у взаємодії між бізнесом та фіскальними органами у розрізі різних галузей економіки.