Мероприятия

К списку

Андрей Фомичев - налоговый адвокат, руководитель юридического департамента MGI PSP Audit в качестве спикера провел серию вебинаров по курсу "International Law"

23 октября 2019 г.

Андрей Фомичев - налоговый адвокат, руководитель юридического департамента MGI PSP Audit в качестве спикера провел серию вебинаров по курсу "International Law"

Андрей Фомичев - налоговый адвокат, руководитель юридического департамента MGI PSP Audit в качестве спикера провел серию вебинаров по курсу "International Law" На языке оригинала.

Податковий адвокат, керівник юридичного департаменту MGI PSP Audit - Андрій Фомічов провів серію вебінарів з курсу International Law в рамках співробітництва з Business Consulting Academy.

Теми заходів стосувались питань лібералізації валютного законодавства та оподаткування зовнішньоекономічної діяльності.

Підчас онлайн-зустрічі обговорили сутність змін у валютному регулюванні та нагляді, принципи та мету валютного регулювання, що полягаю у переході від тотального контролю валютного ринку до ризикоорієнтовних підхід до виявлення та встановлення порушень, була розкрита тема системи заходів захисту під час наявності ознак нестійкого фінансового стану банківської системи тощо.

На вебінарах з оподаткування ЗЕД були розкриті теоретичні та практичні аспекти податкових наслідків при здійсненні бізнесом міжнародних транзакцій, торгівельної діяльності, надання послуг та виконання робіт.

Детально обговорили специфіку податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість при міжнародній діяльності резидентів та нерезидентів.

Організатор: Business Consulting Academy