Эксклюзив

К списку

Территория АТО и освобождение от штрафных санкций

2 марта 2016 г.

Территория АТО и освобождение от штрафных санкций На языке оригинала.

Відповідно до ст.2 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014р. № 1669-VII на час проведення антитерористичної операції забороняється нарахування пені та/або штрафів на основну суму заборгованості із зобов'язань за кредитними договорами та договорами позики з 14 квітня 2014 року громадянам України, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися у період з 14 квітня 2014 року з населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, а також юридичним особам та фізичним особам - підприємцям, що провадять (провадили) свою господарську діяльність на території населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція.

Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалась АТО вже змінювався тричі:

На сьогодні чинне Розпорядження від 02.12.2015р. № 1275-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деякихрозпоряджень Кабінету Міністрів України".

Щомісяця на розгляд Кабміну подаються пропозиції про внесення змін до цього переліку, тому краще стежити за його змістом.