Эксклюзив

К списку

Исправление ошибки в отчете по ЕСВ

26 мая 2015 г.

Исправление ошибки в отчете по ЕСВ «При заполнении отчета по ЕСВ за март 2015г., произошла следующая ошибка: вручную были исправлены строки 2;2.1;2.1.1;3;3.1;3.1.1;8.1;8 (была начислена зарплата меньше минимальной и следовательно добавили сумы из расчета не меньше 1218 грн. на одного человека) - но при проведении отчета программа автоматически поставила правильные результаты. Следовательно, задекларировали сумму зарплаты меньше и сумму начисленного на ФОТ ЕСВ меньше.

Вопрос: как правильно исправить данную ошибку?

повідомляємо наступне:

Відповідно до наказу Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 09.09.2013р. № 454 (далі - Порядок) Таблиця 6 Додатка 4 до призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці. Дані цього додатку переносяться до відповідних рядків Таблиці 1.

Тому, помилки, перш за все були допущені при формуванні показників Таблиці 6 Додатка 4.

Такі помилки виправляються у Таблиці 6 Додатка 4 за той звітний період, у якому вони були знайдені та виправлені, окремим рядком. У цьому рядку дублюються дані, які були відображені у звітності раніше (крім граф 10, 13, 17, 18, 19), в реквізиті 10 «Код типу нарахувань» зазначається 2, а в графах 17-19 - суми, на які необхідно збільшити в персоніфікованих даних суму ЄСВ та доходу. При цьому обов`язково зазначається місяць та рік, за який проведено нарахування (реквізит 11), що дає змогу в одній таблиці 6 додатка 4 виправити помилки за кілька звітних періодів.

Суми за даними виправленнями переносяться у відповідні підрядки рядка 6 Таблиці 1 Додатка 4.