Эксклюзив

К списку

Не выплачена компенсация за неиспользованный отпуск при увольнении: чего ждать?

13 ноября 2018 г.

Не выплачена компенсация за неиспользованный отпуск при увольнении: чего ждать? На языке оригинала.

У консультації розглянемо питання щодо відповідальності роботодавця у разі невиплати компенсації за невикористану відпустку при звільненні.

Статтею 116 Кодексу законів про працю України №322-VIII від 10.12.1971р. (далі - КЗпП) передбачено, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення.

До таких виплат належить, зокрема, компенсація за невикористану відпустку (ст.83 КЗпП).

При цьому, ст.117 КЗпП передбачено, що у разі проведення несвоєчасних виплат при звільненні, роботодавець зобов’язаний виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

У разі недотримання вимог ст.ст.116, 117 КЗпП працівник в тримісячний термін має право звернутися з позовом до суду для стягнення таких виплат.

Окрім того, за порушення вимог трудового законодавства в частині несвоєчасного проведення розрахунків при звільненні, нормами ст.265 КЗпП передбачено наступні види відповідальності:

Також, ст.41 Кодексу України про адміністративні правопорушення №8073-X від 07.12.1984р. встановлено, що порушення законодавства про працю тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення законодавства про працю, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, або ті самі діяння, вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки, одинокого батька, матері або особи, яка їх замінює і виховує дитину віком до 14 років або дитину-інваліда, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.