Эксклюзив

К списку

"Шведский стол" для работников - без НДФЛ и ЕСВ

29 ноября 2017 г.

"Шведский стол" для работников - без НДФЛ и ЕСВ На языке оригинала.

В консультації розглянемо, за яких умов можна організувати харчування працівників, щоб були відсутні об’єкти оподаткування ЄСВ та ПДФО.

Умови та порядок його нарахування єдиного соціального внеску (далі - ЄСВ) регулює Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» №2464-VI від 08.07.2010р. (далі - Закон N 2464). Так, п.1 ч.1 ст. 7 Закону №2464 встановлено, що єдиний внесок нараховується роботодавцями на суму нарахованої кожній застрахованій особі, зокрема, заробітної плати за видами виплат, які включають основну і додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці» №108/95від 24.03.1995р.

Тобто, законною підставою не здійснювати нарахування ЄСВ є така організація харчування, за якою неможливо визначити споживання продукції (обідів) кожним працівником. Як приклад, можна назвати, послуги з харчування за принципом «шведського столу». Вважаємо, що перехід на такий вид організації харчування унеможливить персоніфікацію вартості харчування, й відповідно, нарахування ЄСВ.

Також в цьому разі будуть відсутні підстави для нарахування ПДФО та військового збору. Адже, виходячи з суті ПДФО та алгоритму його розрахунку, передбаченого розділом IV Податкового кодексу України №2755-VI від 02.12.2010р. (далі - ПКУ), об’єктом оподаткування ПДФО можуть бути лише ті блага, щодо яких є можливість персоніфікації (ідентифікації) їх отримувача (пп.163.1.1 п.163.1 ст.163 ПКУ).

Якщо підприємство організує своїм працівникам харчування за принципом «шведського столу», персоніфікувати вартість харчування на окремого працівника буде неможливо. А тому, відсутній об’єкт оподаткування ПДФО та, відповідно, й військовим збором.

Аналогічну позицію щодо даного питання висловила ДФС України в своєму листі №5683/6/99-99-13-02-03-15 від 22.03.2017р.

Додатково зазначимо, що у разі прийняття рішення підприємством запровадження на підприємстві харчування за принципом «шведського столу», такий принцип обов’язково має бути передбачений умовами договору з організацією, що надаватиме послуги з такого харчування.