Эксклюзив

К списку

Как правильно сравнить дневной заработок со средним при "переходных" командировках

13 ноября 2017 г.

Как правильно сравнить дневной  заработок со средним при "переходных" командировках  На языке оригинала.

Дуже часто в бухгалтерів виникає питання: «Як згідно вимог трудового законодавства необхідно здійснювати порівняння денний заробітку працівника з розрахованим середньоденним заробітком згідно Порядку 100 при перебуванні працівника у перехідному відрядженні (початок відрядження в одному місяці, закінчення - в наступному місяці)».

Відповідь на дане запитання надало Міністерство соціальної політики України в листі №1564/13/84-1611.11.2016 р.

«Відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

Отже, необхідно визначити, як саме має бути оплачено період відрядження - чи за денним, чи за середньоденним заробітком.

Середньоденний заробіток розраховується згідно з положеннями Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 № 100 (далі - Порядок), відповідно до абзацу третього пункту 2 якого середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою пов'язана відповідна виплата.

Тобто у випадку, коли працівника було направлено у відрядження з 26 вересня по 7 жовтня п. р., середньоденна заробітна плата буде розраховуватись виходячи із заробітної плати липня - серпня п. р., оскільки зазначені місяці передують місяцю (вересню) направлення у відрядження.

Денний заробіток необхідно буде визначати для вересня і жовтня окремо.

У випадку, якщо середньоденний заробіток, розрахований у вересні п. р., буде нижчим денного заробітку вересня, то працівнику за дні відрядження, які припадають на вересень, необхідно заплатити заробітну плату згідно з його трудовим договором.

Якщо середньоденний заробіток, розрахований у вересні п. р., буде вищим денного заробітку жовтня, то працівнику за дні відрядження, які припадають на жовтень, необхідно заплатити середньоденний заробіток».