Эксклюзив

К списку

С совместительства на основное место работы - только через увольнение

19 октября 2017 г.

С совместительства на основное место работы - только через увольнение На языке оригинала.

В цій консультації мова піде про те, чи можливе переведення працівника, який працював на посаді за сумісництвом, на основне місце роботи.

Зазначимо, що переведення з місця роботи за сумісництвом на основне місце роботи, чинним законодавством не передбачено.

Так, згідно із ч.1 ст.32 Кодексу законів про працю України №322-VIII від 10.12.1971р. (далі - КЗпП), переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених ст.33 КЗпП, та в інших випадках, передбачених законодавством.

Пунктом 31 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» №9 від 06.11.1992р. передбачено, що переведенням на іншу роботу вважається доручення працівникові роботи, що не відповідає спеціальності, кваліфікації чи посаді, визначеній в трудовому договорі.

Отже, виходячи із зазначеного, вважаємо, що якщо працівник залишиться працювати на тій самій посаді в межах підприємства, переведення у розумінні ст.32 КЗпП не може бути застосовано.

Такої позиції дотримується й Міністерство соціальної політики України в листі «Щодо внесення до трудової книжки запису про роботу за сумісництвом» №121/06/187-16 від 14.06.2016р.